top of page
  • Writer's pictureDainius L

12 Idėjų ir praktinių patarimų originaliai Kalėdinei fotosesijai

Kalėdos jau visai šalia, o tai reiškia, kad laikas šventinėms šeimos fotosesijoms. Jei skaitote šį straipsnį, tikriausiai jums atsibodo kiekvienais metais kartoti tą patų scenarijų ir šiais metais norite pasisemti naujų idėjų originaliai šeimyninei Kalėdų fotosesijai.


Todėl su džiaugsmu dalinuosi originaliomis idėjomis ir praktiniais patarimais, kaip Kalėdų nuotraukas padaryti dar prasmingesnes.


 

1. Kalėdų fotosesija Jūsų namų aplinkoje


Svarbus Kalėdinės fotografijos aspektas yra vieta. Jei yra per šalta išeiti į lauką, viduje galite padaryti daug gražių nuotraukų. Dauguma žmonių savo Kalėdines eglutes pasistato savo svetainėse, todėl tai viena geriausių vietų fotografuoti bet kokiomis apšvietimo sąlygomis.Ir kokios gi gali būti jūsų Kalėdinės fotosesijos namuose be jūsų patikimo pūkuoto draugo! Pakviesdami savo augintinį dalyvauti fotosesijoje, jūsų fotosesija taps dar ypatingesnė. Per savo Kalėdinę fotosesiją patalpoje galite pasipuošti ne tik eglutę. Galite papuošti viską – nuo ​​savo augintinių iki savęs ir net savo motociklo.


2. Kalėdų eglutės puošimo procesas

Puikioje Kalėdinėje šeimos nuotraukoje svarbu ne tik bendras vaizdas ir bet ir įvairios detalės. Todel Kalėdų eglutės puošimo procesas yra puiki proga užfiksuoti veido išraiškas ir šeimos narių emocijas. Nors su patalpų apšvietimu gali būti sudėtinga dirbti, tačiau tai yra įmanoma.
3. Paširuosimo Kalėdoms procesas

Daugeliui žmonių Kalėdos yra prasmingas laiko praleidimas su draugais ir šeima. Jei norite užfiksuoti šį ypatingą savo gyvenimo momentą, atminkite, kad jums nereikia sutelkti dėmesio tik į žmones - dažnai Kalėdinėje fotosesijoje didžiausią įtaką daro smulkmenos.
Kepimo, maisto ruošimo ir Kalėdinių dekoracijų gaminimo procesas yra puiki vieta pradėti, nes tai neišvengiama daugelyje šeimos susibūrimų.


4. Fotosesija lauke su nepaliestu sniegu

Pabandykite rasti paprastą vietą su nepaliestu sniegu. Jums gali tekti keliauti už miesto ar miesto ribų, kad tai rastumėte, tačiau tai bus verta pastangų. Nepaliestas sniegas puikiai atrodo Kalėdinėse nuotraukose ir yra ideali lauko aplinka bet kokiam žanrui. Jei norite, kad kasmetiniai atostogų atvirukai išsiskirtų, tai yra vieta puiki vieta fotosesijai.5. Fotosesija Kalėdoms paruoštoje fotostudijoje

Jums nereikia sukti galvos, kaip papuošti savo namus ir kur rasti tinkamą vietą fotosesijai lauke - Jūs tiesiog galite atvykti į specialiai tam paruoštą fotostudiją artimiausiame mieste. Čia galėsite pasirinkti skirtingus šventinius interjerus, tokius kaip - šviesus baltas miškas su gausybe kalėdinių lempučių, eglėmis ir baltais medžiais, arba Kalėdiniu vainiku-supynėmis, kuriose galės atsisėsti visa šeima.6. Tinkama apranga Kalėdų fotosesijos metu

Kad Kalėdinių atvirukų nuotraukos būtų itin šventiškos, reikia dėvėti tinkamus drabužius. Viskas gerai, jei Jūs mėgstate Kalėdinius megztinius, šiek tiek paieškoję galite rasti tokius pačius megztinius visiems šeimos nariams.Galite dėvėti laisvalaikio drabužius. Megztiniai ir sportinės kelnės yra puikus pasirinkimas patogiai fotosesijai patalpose. Jei norite klasikinio varianto, pabandykite puoštis Kalėdinėmis spalvomis, įtrauktomis į jūsų aprangą.


Pasistenkite derėti tarpusavyje, venkite labai margų rūbų, emblemų, firminių užrašų, itin ryškių spalvų, storų juodų pėdkelnių.  Moterims ir mergaitėms, žinoma, labiausiai tinka suknelės ir sijonėliai. Bet iki metukų amžiaus – geriau jų vengti, arba apgalvoti, kaip aprengti, kad atsisėdus būtų maskuojamos sauskelnės. Apatiniai rūbai turi neįsirėžti, jei vilksitės aptemptus drabužius.


7. Atkurkite senas Kalėdų šeimos nuotraukas

Jei turite nuotraukų albumą su senomis šeimos nuotraukomis, darytomis per Kalėdas, galite jas panaudoti kaip įkvėpimą naujai šeimos fotosesijai. Galite savo nuotraukoms suteikti šiuolaikiško prieskonio arba padaryti, kad jos atrodytų tokios pat vintage kaip ir jūsų originalios nuotraukos. Šiuolaikinis posūkis gali būti naudojant skirtingus aksesuarus arba visiškai kitokią aplinką.Jei neturite senų vaizdų, darytų per Kalėdas, galite pradėti naują tradiciją savo namuose. Padarykite nuotrauką, kurią nuo šiol galėsite kurti iš naujo kiekvienais metais. Tai ilgalaikis nuotraukų projektas, galintis paversti šventinį sezoną dar malonesniu!


8. Kalėdų eglutės puošimas sniege

Daugelyje standartinių Kalėdinių nuotraukų yra dekoracijos patalpose. Tai puiki idėja, tačiau ją galima patobulinti sniego pagalba!


Viskas, ką jums reikia padaryti, tai papuošti gražų medį sniege. Šiai idėjai pakanka girliandų, vainikų ir keleto papuošalų. Galite papuošti eglutę ir prieš ją nusifotografuoti su šeima. Arba galite fotografuoti ant eglutės kabančius papuošalus iš arti. Snieguota scena suteiks jūsų nuotraukoms malonios atmosferos ir suteiks joms autentišką žiemos pojūtį.


9. Šeimos Kalėdų tradicijos lauke

Jei ieškote natūraliai atrodančių Kalėdinių nuotraukų idėjų, ši idėja kaip tik jums! Užuot prašydami kiekvieno šeimos nario pažvelgti į fotoaparatą ir šypsotis, pasinaudokite spontaniškumu. Suteikite savo šeimai ką nors veikti. Tai labai lengva pasiekti lauke, ypač jei turite ypatingų šeimos tradicijų, pavyzdžiui, statyti sniego senį.Galite paprašyti savo šeimos išpūsti sniegą, padaryti sniego angelus ar mesti vienas į kitą sniego gniūžtėmis. Kuo smagesnė veikla, tuo lengviau įamžinsite autentiškas ir žaismingas šeimos akimirkas.


10. Miegantis Kalėdų Senelis

Jei turite naujagimį, kuris daug miega, jums nereikia jo žadinti šeimos Kalėdų fotosesijai. Daugelyje populiarių naujagimių nuotraukų užfiksuoti miegantys kūdikiai, dėvintys Kalėdų Senelio kepures.Aplink kūdikį, kai jis miega, pastatykite įvairios Kalėdų atributikos. Tai gali būti Kalėdų eglutės papuošalai arba mažytė lenta, ant kurios užrašyta Kalėdinis palinkėjimas.


11. Dovanų išpakavimas Kalėdų rytą

Nufotografuokite visą šeimą, kai jie Kalėdų rytą ruošiasi atidaryti dovanas. Net ir paprastas bendravimas tarp šeimos narių vertas įamžinimo.


Kokius pusryčius valgote tą dieną? Ką dėvi jūsų šeimos nariai Kalėdų rytą? Būtinai įtraukite nuoširdžius visos šeimos grupinius kadrus. Kai pažvelgsite atgal, suprasite, kad kiekviena maža akimirka buvo ypatinga.Dovanu atidarymo akimirka tai viena geriausių akimirkų fotografuoti Kalėdų sezono metu. Pirmenybę teikite savo šeimos narių reakcijoms ir tarpusavio bendravimui. Nors dovanos yra linksmos, svarbiausia yra reakcija.


12. Juodai baltos Kalėdų nuotraukos

Daugelyje Kalėdų nuotraukų daug dėmesio skiriama spalvoms. Kodėl neišbandžius kažko naujo ir nefotografavus vienspalvių?


Nespalvota fotografija puikiai dera su jaudinančiomis šeimos akimirkomis. Pirmųjų vaiko Kalėdų nuotraukos, namus puošiančios šeimos nuotraukos ir mielos šeimos augintinių nuotraukos juodai baltu režimu gali atrodyti dar įspūdingiau. 

Tikiuosi kad šios Kalėdinių nuotraukų idėjos ir praktiniai patarimai padės jums smagiai praleisti laiką su savo artimaisiais ir suteiks galimybę padaryti puikių nuotraukų savo Kalėdiniams atvirukams. Pabandykite palikti savo komforto zoną dėl kai kurių iš šių idėjų. Padarykite savo Kalėdas ypatingas šiais metais su nuostabia Kalėdine fotosesija!
85 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page