top of page

Apie Mane

Dainius Leščinskas Fotografas Kaune

Esu Dainius Leščinskas, profesionalus šeimos švenčių, asmeninių fotosesijų ir verslo įvaizdžio fotografas iš Kauno.

Fotografija yra didžioji mano gyvenimo aistra ir aš esu laimingas, kai žmonės renkasi mano kūrybą. Mano nuotraukose dominuoja tikros spalvos, nesuvaidintos emocijos, subtili elegancija ir autentiškumas.

Kiekviena šeimos šventė man - naujas potyris ir nauja istorija, kurią Jums pasakosiu asmeniškai ir unikaliai. Visuomet ieškau subtilių prisilietimų, detalių ir mano fotografuojamų herojų tvirto ryšio su aplinka.

Kviečiu Jus pasidalinti savo norais ir idejomis, kad kartu galėtume kurti Jūsų ypatingus prisiminimus. Nesvarbu, ar tai šeimos fotosesija, vestuvės, krikštynos, nėščiosios fotosesija ar verslo portretai, aš esu čia, kad Jums padėčiau įamžinti šias ypatingas akimirkas!

Pagarbiai,

Dainius

Privati Fotostudija Kaune

Jūsų patogumui galiu pasiūlyti nedidelę, bet labai jaukią privačią studiją verslo portretams, asmeninėms fotosesijoms ir nėščiosios fotosesijoms Kaune.

 

Mano studijoje yra modernus apšvietimas, kuris suteikia galimybę užfiksuoti kiekvieną emociją ir profesionaliai paryškinti jūsų veido bruožų subtilumą.

 

Tačiau aš visada galiu prisitaikyti prie jūsų poreikių. Jei norite būti fotografuojamas savo namuose, lauke, biure arba kitoje jums patogioje vietoje, aš atvyksiu ten, kur jums labiausiai tinka.

Privati Fotostudija Kaune
bottom of page