top of page

Krikštynų Fotografo Paslaugos

Ieškote fotografo, kuris žino, kaip Krikštynų šventę padaryti įsimintiną ir kuris moka elgtis su vaikais? Tuomet pasikliaukite manimi - aš padedu tėvams sudaryti fotosesijos planą ir Krikštynų scenarijų nuo pasiruošimo, ceremonijos iki kūrybinės šeimos fotosesijos išpildymo. Mano tikslas - užfiksuoti kiekvieną svarbią akimirką su meile ir dėmesiu į detales, kad Jūsų prisiminimai būtų gyvi ir nuoširdūs.

Žemiau pateikti valandiniai fotografijos paslaugų paketai, taip pat papildomos paslaugos, kurios gali būti pridėtos prie bet kurio pasirinkto varianto. Jei tarp siūlomų paketų neradote sau tinkamo, maloniai kviečiu užpildyti užklausos formą – asmeniškai su Jumis susisieksiu aptarti Jūsų lūkesčius ir pateiksiu Jūsų poreikiams pritaikytą individualų pasiūlymą.

Papildomos Paslaugos:

Papildomos Paslaugos:
 • Papildomos fotografo valandos įkainis - €80/val

 • Krikštynų dekoracijų nuoma fotosesijai - nuo €60

 • Klasikinis fotoalbumas ir maketavimas - nuo €100

 • Nuotraukų video filmukas (3-4min trukmės) - nuo €80

 • Firminis USB atmintinukas  - €10 (foto) / €20 (foto + video)

 • Online nuotraukų galerijos pratęsimas papildomai 60d - €30

 • Fotografavimas su dronu (kai tam yra tinkamos oro sąlygos) - €100/val

Greitoji Užklausa 
Krikštynoms 2024 -2025 Metais

Formoje parašykite planuojamą Krikštynų datą, fotosesijos vietas ir kuriam laikui norėtumėte fotografo paslaugų (min 2val.).

Aš asmeniškai su Jumis susisieksiu ir atsiųsiu Jums pritaikytą paslaugų pasiūlymą.

Dėkoju už Jūsų užklausą!

Krikstynu Uzklausos Forma

Paslaugų Sąlygos: 

Paslaugu Salygos
 1. Krikštynų data yra rezervuojama tik tada, kai yra pasirašoma sutartis ir sumokamas rezervacijos mokestis 30%, kuris yra įtraukiamas į bendrą paslaugos kainą. Likusi pinigų suma mokama krikštynų dieną.

 2. Fotosesijų kainos nurodytos su leidimo publikuoti nuolaida. Apie savo apsisprendimą nepublikuoti, prašome pranešti iš anksto.

 3. Fotografavimo laikas skaičiuojamas nuo fotografavimo pradžios (pirmo kadro) iki jo pabaigos (paskutinio kadro). 

 4. Kelionės laikai tarp fotografavimų taip pat skaičiuojasi į bendrą trukmę.

 5. Vestuvių fotografavimas ir filmavimas galimas ne tik Kauno ribose, bet ir visoje Lietuvoje. 

 6. Fotografuojant už Kauno rajono ribų prisideda kelionės išlaidos (kuro mokestis už Kauno ribų - €25 /100km)

 7. Online nuotraukų ir video galerijos saugomos iki 60d. Yra galimybė prasitęsti už papilpdomą mokestį.

 8. Fotografavimas ir filmavimas dronu galimas tik esant tam tinkamom oro ir vietovės sąlygom. Fotografavimui/filmavimui iš oro reikia atviros vietos (mieste daug ribojimų dėl neskraidymo zonų ar silpno signalo) ir tinkamų oro sąlygų (stiprus vėjas, lietus ir sniegas gali pakenkti iįrangai).

Esu patikimas krikštynų fotografas Kaune. Norite, kad jūsų krikštynos būtų ne tik įsimintinos, bet ir pilnos šilumos, o nuotraukos - ne tik gražios, bet ir turinčios jūsų širdį? Kreipkitės į mane, ir kartu sukursime ne tik nuotraukų albumą, bet ir prisiminimų lobyną, kurį norėsite rodyti ateinančioms kartoms. Aš esu jūsų krikštynų fotografas Kaune, pasirengęs įamžinti jūsų gyvenimo svarbiausias akimirkas. Esu profesionalus krikštynų fotografas Kaune, kuris stengiasi atspindėti jūsų šeimos meilę ir šilumą kiekvienoje nuotraukoje. Nesvarbu, ar planuojate didelį krikštynų šventės pobūdį, ar mažą intymų renginį - aš įsipareigoju užfiksuoti kiekvieną svarbią akimirką su meile ir dėmesiu į detalę. Todėl, jei ieškote patikimo ir kūrybingo fotografo, kuris sukuria unikalias nuotraukas jūsų krikštynų fotosesijai, kreipkitės į mane. Leiskite man prisijungti prie jūsų šventės ir kartu sukurti nepakartojamą meninį šedevrą, kuris ilgam liks jūsų širdyse. Aš esu jūsų krikštynų fotografas Kaune, pasirengęs įamžinti jūsų gyvenimo svarbiausias akimirkas. Kaip krikštynų fotografas Kaune, suprantu, kaip svarbu turėti gražias nuotraukas, kurios atspindėtų šventės dvasią. Mano tikslas yra sukurti jums ne tik fotografijų albumą, bet ir prisiminimų lobyną, kurį norėsite parodyti ateinančioms kartoms.

bottom of page